Obsługiwane płatności Nasza firma współpracuje z liderami płatności elektronicznych w Polsce i na Świecie, aby zapewnić Państwu szybkie i przedewszystkim najbezpieczniejsze metody płatności w internecie.

Opis formy platności
Wybór formy płatności

Płatność przelewem (przelewy24)

Przelewy błyskawiczne przelewy24, obsługują zdecydowaną większość polskich banków. Do wykonania płatności poprzez system przelewy24, potrzebujesz jedynie zwykłe konto bankowe w jednym z wielu obsługiwanych banków. Płatności tego typu wyróżniają się błyskawiczną realizacją, która zazwyczaj trwa do kilku minut.Płatność internetowa (PayPal)

Przelewy błyskawiczne przelewy24, obsługują zdecydowaną większość polskich banków. Do wykonania płatności poprzez system przelewy24, potrzebujesz jedynie zwykłe konto bankowe w jednym z wielu obsługiwanych banków. Płatności tego typu wyróżniają się błyskawiczną realizacją, która zazwyczaj trwa do kilku minut.Płatność SMS (homepay)

Płatności SMS, jest to bardzo szybka, bezpieczna i wygodna forma płatności za usługi. Polega ona na wysłaniu SMSa pod odpowiedni numer i podanie kodu zwrotnego na stronie, który błyskawicznie doładuje stan twojego portfela. Główną zaletą tej płatności jest szybkość oraz możliwość wykorzystania kończących się środków w telefonie komórkowym.